Współpraca:

Toruński Ośrodek Psychoterapii

                

 

Bydgoskie Centrum Psychoterapeutyczne

               

 

"W Dialogu" Psychoterapia Aleksandra Myszka

        

 

 

Psychoterapeuci:

logo

1. Grzegorz Perzyński - tel. 509 633 480

2. Aleksandra Myszka - tel. 796 007 899

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Family-Med to Gabinet psychoterapeutyczny prowadzony przez lekarza psychiatrę Sylwię Wojdowską - Czaplewską. Poradnia udziela specjalistycznego wsparcia osobom mającym problemy natury psychicznej i psychologicznej. Klinika psychiatrii Family-Med udziela porad i pomocy na terenie obiektu, a także daje możliwość podjęcia terapii w domach chorego. Psychoterapia pozwala omówić problemy, oczekiwania, ustalić plan działania, wdrożyć zadania pomagające i doprowadzające do skutecznego rozwiązania problemu. Psychoterapeuta podejmujący się terapii stosuje wyspecjalizowane i indywidualne metody, pozwalające osiągnąć zamierzony efekt. Family-Med nawiązało współprace z wieloma partnerami, dzięki czemu oferta usług jest dostosowana do potrzeb każdego pacjenta.

Klinika współpracuje między innymi z Toruńskim Ośrodkiem Psychoterapii, który pomaga osobom z zaburzeniami depresyjnymi, o niskim poczuciu własnej wartości, narażonych na ciągły stres, osobom z zaburzeniami odżywiania - anoreksja, bulimia, itp. Ośrodek ten stosuje metodę psychodynamiczną - " podążającą" za pacjentem, która ma na celu współpracę z pacjentem, odkrycie i psychoanaliza chorego, a także budowanie wspólnej relacji między lekarzem, a pacjentem.

Kolejnym współpartnerem Kliniki jest Bydgoskie Centrum Psychoterapeutyczne. Poradnia ta pracuje nad niwelowaniem zaburzeń emocjonalnych stosując znane i sprawdzone techniki.

Klinika Family-Med nawiązała współpracę także z Gabinetem "W dialogu" Psychoterapia Aleksandra Myszka, który zajmuje się psychoterapią krótkoterminową, długoterminową, terapią uzależnień, współuzależnień, psychoterapią młodzieży oraz przeznaczoną dla par.